Παίζοντας με σημαντικές απουσίες και με λύσεις ανάγκης,  η Τριγλία Ραφήνας ήρθε ισόπαλη με σκορ 0-0  απέναντι στον Αήττητο Σπάτων, το απόγευμα του Σαββάτου στο Δημοτικό Γήπεδο Ραφήνας.

Τόσο στο πρώτο όσο και στο δεύτερο ημίχρονο καμία δεν ομάδα δεν δημιούργησε κάποια σημαντική ευκαιρία, πλην των σουτ του Κωνσταντίνου Πράπα και του Βαγγέλη Παπαδόπουλου στο δεύτερο ημίχρονο.

Η Τριγλία Ραφήνας ξεκίνησε τον αγώνα με τους:Αγγελόπουλος,  Γκίκα,  Ντέντια, Παπαδόπουλος,  Λυκουρόπουλος Λευτέρης, Σταυρίδης  Αλλκία, Μανωλιάς, Ψαρρής, Πράπας, Μυλόβας.

Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Παπαδόπουλος Βαγγέλης, Δαμκαλής, Μπακόπουλος.

Επόμενος αγώνας για την ομάδα μας είναι με το Κρυονέρι στο Δημοτικό Γήπεδο Κρυονερίου.